Filtruj produkty

Kategorie
Wyposażenie Fitness
Show filters
Filters
Kategorie
Cena
179 1999
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Crossfit
Gimnastyka
Strefa funkcjonalna
Studio
Sztuki walki
Wyposażenie
Close

Wyposażenie Fitness

(33 produktów)
  • Widok

Wyposażenie obiektu fitness - stojaki, zegary i drabinki

Jeżeli szukasz praktycznego i funkcjonalnego wyposażenia fitness o doskonałej wytrzymałości i trwałości, a także nowoczesnych zegarów treningowych z funkcją programowania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

W obiektach fitness, klubach sportowych i na siłowniach niezwykle ważne jest zachowanie porządku, które gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom oraz pełną funkcjonalność miejsca ćwiczeń. Nie bez znaczenia jest także bazowe wyposażenie sal oraz możliwość śledzenia postępów treningu na podstawie precyzyjnego i dobrze widocznego zegara. Nasz sklep wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując Państwu szeroki wybór produktów takich, jak:

- stojaki na sztangi, hantle, worki treningowe, piłki lekarskie, maty i inne akcesoria,

- drabinki gimnastyczne,

- zegary cyfrowe.

Nasze wyposażenie fitness produkowane jest przez renomowane marki, jak TSR czy Proud, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania oferowanych artykułów. 

Wyposażenie Fitness - stojaki treningowe

W miejscach, gdzie bezpieczeństwo i funkcjonalność to podstawa, doskonale sprawdzą się nasze stabilne i wytrzymałe stojaki ze stali przeznaczone do przechowywania:

- sztang,

- hantli,

- worków treningowych,

- piłek lekarskich,

- mat,

- dowolnych innych akcesoriów dostępnych w kategorii Studio.

Nasze stojaki wyposażone są w odpowiednio dużą ilość bolców lub haczyków, wyliczonych pod względem wyważenia oraz równowagi produktu, dzięki czemu gwarantują bezpieczne użytkowanie i pozwalają na zachowanie optymalnej ilości miejsca. Co więcej, zaprojektowane zostały z myślą o zapewnieniu pełnej ergonomii i funkcjonalności, a także estetycznym designie, który sprawdzi się równie dobrze w warunkach domowych, jak i w profesjonalnym klubie, bądź na siłowni.

Wyposażenie Fitness - zegary ścienne i przenośne

Nasz asortyment pozwala w wygodny i profesjonalny sposób śledzić przebieg każdego treningu, dzięki doskonałej jakości zegarom z wyświetlaczem LCD, które można zamontować na ścianie lub przenosić w dowolne miejsca. Zależnie od wybranego modelu urządzenia tego typu pozwalają na zaprogramowanie takich funkcji, jak stoper, trening interwałowy czy też odliczanie od 10 sekund do 0 z efektem dźwiękowym. Co więcej, nasze zegary dają możliwość wygodnej obsługi za pomocą pilota, dzięki czemu nie muszą Państwo przerywać treningu, aby na nowo uruchomić daną opcję lub ją zmienić. Modele przenośne mogą być zasilane z przewodu lub za pomocą urządzenia typu Power Bank, dzięki czemu są w pełni mobilne i nadają się również do podróżowania. Dbamy także o najdoskonalszej jakości wykonanie oraz przejrzystość wyświetlacza, aby zapewnić użytkownikom zegarów doskonały komfort i satysfakcję zarówno z funkcjonalności produktów, jak i ich estetyki.

Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne to niezbędne wyposażenie fitness, które jest jednakowo praktyczne samodzielnie, jak i podczas montażu różnych akcesoriów treningowych, na przykład drążków do podciągania. Nasze produkty z tej kategorii charakteryzuje klasyczny design i solidna konstrukcja, stworzona z najwyżej jakości materiałów. Gładkie drewno jest nie tylko eleganckie i bardzo uniwersalne, ale także niesamowicie higieniczne. Poza tym odpowiedniej grubości szczebelki umożliwiają wykonywanie ćwiczeń rozciągających i koordynacyjnych zarówno osobom bardzo lekkim, jak i masywnym, bez obawy o pęknięcie lub złamanie konstrukcji. Drabinki gimnastyczne dostępne w naszym sklepie sprzedawane są wraz z zestawem instalacyjnym, dzięki czemu pozwalają na natychmiastowy montaż w oparciu o kompatybilne części, gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo.

Kettle żeliwne już dostępne Sprawdź>>