Show filters
Filters
Cena
149 229
Producenci
  • Pokaż więcejPokaż mniej
Joga i Pilates
Close

Koła do jogi

(2 produktów)
  • Widok

Mnogość różnych rodzajów akcesoriów do ćwiczeń sprawia, że możemy poczuć się zagubieni. Warto więc dokładnie przemyśleć, jaki rodzaj aktywności fizycznej praktykujemy i czego oczekujemy – to najlepsze kryterium do wyboru odpowiednich dodatków dla Ciebie, które będziesz faktycznie wykorzystywać, nie będą one jedynie kurzyć się w kącie. Nawet jeżeli cenowo dane akcesorium nie jest dużą inwestycją, polecamy wybierać je świadomie.

Joga jest dziedziną sportu, w której samoświadomość odgrywa ogromną rolę. Równie przemyślane są więc dodatki przeznaczone do jej uprawiania, takie jak koła do ćwiczenia jogi. Zapraszamy do ich wyboru! Dowiesz się, kiedy wykorzystać koło do jogi i komu przyda się ono najbardziej.

Korkowe koła do jogi – nie bój się wymagających asan

Jeżeli już posiadasz odpowiednią matę do jogi i masz opanowane podstawowe asany, z pewnością chcesz zwiększyć swoje możliwości. Nierzadko do odpowiedniego wykonania danej asany brakuje nam dosłownie milimetrów rozciągnięcia lub wsparcia ciała przy konkretnym układzie. Właśnie wtedy z pomocą przychodzą akcesoria takie jak paski, kostki czy koła. Paski i kostki znamy już od wielu lat, wykorzystywane są właściwie na większości zajęć z hatha jogi, ashtangi, power jogi i innych jej rodzajów. Dzięki nim nie tylko osiągamy precyzję w danej figurze, ale przede wszystkim możemy wykonać ją w sposób bezpieczny, nie ryzykując kontuzji, zerwania ścięgna i innych nieprzyjemnych okoliczności. Możemy w pełni skupić się na efektach, korzyściach i przyjemności, jaką daje nam joga.

Chociaż koła do jogi pojawiły się na rynku w przeciągu kilku ostatnich lat i niektórzy wciąż nie są przekonani do ich użytkowania, akcesorium to zyskuje coraz większą popularność. Jak wybrać koło do jogi i korzystać z niego w sposób, który będzie najbardziej efektywny?

Praktyczne korkowe koła do jogi dla lepszych efektów

Kołem możesz urozmaicać różne asany, lub tworzyć najlepsze dla Ciebie pozycje w sesji typu free flow. Polecamy leżenie z rozciągniętymi nogami i rękoma z kołem pod odcinkiem lędźwiowym czy urozmaicenie innych asan. Koło pomoże rozciągnąć ciało tak, aby bez problemu wykonywać asany takie jak mostek czy pies z głową w dół lub pies z jedną nogą utrzymaną w górze i zgiętą w kolanie. Koło jest doskonałym pomysłem dla każdego, kto szuka sposobu na wzmocnienie kręgosłupa i rozciągnięcie pleców, szczególnie zalecane wszystkim pracownikom biurowym, gdzie występuje problem zaokrąglonego kręgosłupa od garbienia się przy komputerze.

W naszym asortymencie znajdziesz wybór różnych kół, a w tym także korkowe koła do jogi. Są lekkie, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą w dowolne miejsce i wszędzie ćwiczyć dokładnie tak, jak chcesz. Dostępne są koła znanych marek TSR i Easy. Koło TSR zostało wykonane z wytrzymałej, lecz elastycznej pianki i tworzywa ABS. Z kolei koła od marki Easy są wyprodukowane z wysokiej jakości korka.

Proponujemy wybór różnych kół – to akcesorium wysokiej jakości, którego prosty i niepozorny design może przynieść ciekawe i zauważalne efekty. Wybierz koło z naszej oferty.

Kettle żeliwne dostępne Sprawdź>>