5903140136866
Tworzysz przestrzeń fitness i potrzebujesz doradztwa?
Skontaktuj sięTworzysz przestrzeń fitness i potrzebujesz doradztwa?
Skontaktuj się
Regulowana ławka treningowa to niezastąpiony element każdej siłowni – zarówno profesjonalnej, jak i domowej. Wykonana z solidnej stali o grubości 3 mm oraz profili 75 mm, gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dopuszczalne maksymalne obciążenie ławki to 350 kg, dzięki czemu jest ona dobrym rozwiązaniem zarówno do domowej siłowni, jak i studia treningowego czy gabinetu fizjoterapii.
Powierzchnia ławki została pokryta odporną na uszkodzenia powłoką proszkową, co dodatkowo zabezpiecza konstrukcję przed ścieraniem i korozją.
Ławka regulowana PG-2075S sprawdzi się zarówno w przestrzeni treningowej dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.
Ławka posiada 3-stopniowy system regulacji siedziska i 9 opcji ustawienia oparcia. Tak szeroki zakres regulacji poprawia ergonomię, zwiększa komfort i umożliwia skuteczniejsze angażowanie wybranych grup mięśniowych, co przekłada się na bardziej efektywny i bezpieczniejszy trening. Dodatkowo, regulowane siedzisko zapewnia stabilność przy wyciskaniu w pozycjach skośnych.
Dane techniczne:
- tworzywo: stal
- malowanie: proszkowe
- tapicerka z ekoskóry
- profile 75 mm
- wymiary:
* podstawa: długość - 135 cm, szerokość - 78 cm
* maksymalna wysokość całkowita: 134 m
- regulacja siedziska: 3 poziomy
- regulacja oparcia: 9 poziomów (od 0° do 90°)
- stalowe elementy zabezpieczające regulację kąta oparcia
- grubość pianki (w tapicerce): 7 cm
- 2 kółka z tyłu
- uchwyt z przodu
- waga: 45 kg
- max. obciążenie: 350 kg
Aktualnie w sklepie obok standardowych metod płatności oferujemy:
1. Zakupy ratalne
- Raty standard - od 3 do 36 rat; kwota kredytu od 300 zł do 20 000 zł; prosta procedura przyznania kredytu, całkowicie on-line
Jak kupić na raty? – w trakcie realizacji zamówienia wystarczy, że wybierzesz metodę płatności PayU. Zostaniesz wtedy przeniesiony do panelu płatności, gdzie wybierzesz płatność ratalną oraz wypełnisz wniosek.
2. Leasing
- Operacyjny (wybierany najczęściej) – w tym wypadku przedmiot leasingu (sprzęt treningowy) pozostaje własnością firmy leasingowej. Korzystający (klub fitness) może w kosztach uzyskania przychodu uwzględnić płacone co miesiąc raty leasingowe. Zaś po zakończeniu umowy leasingu istnieje możliwość wykupu sprzętu na własność.
- Finansowy – w tym przypadku przedmiot umowy leasingu zaliczany jest do środków trwałych korzystającego. Do kosztów uzyskania przychodu leasingobiorca może zaliczyć tylko część odsetkową rat leasingowych. Może on jednak dokonywać odpisów amortyzacyjnych, które stają się kosztem. Po zakończeniu umowy sprzęt treningowy staje się własnością siłowni.
Jesteś zainteresowany ofertą leasingu? Napisz do j.ostapczuk@proud-group.com
Chcesz dowiedzieć się więcej lub szukasz doradztwa, sprawdź zakładkę Współpraca B2B
Pamiętaj – pomagamy kompleksowo! Poza sprzedażą detaliczną: